— Posted in Uroda

Jakie sztuczne rzęsy będą dobre na daną okazję?

Absolutnie każdy z nas, nieważne czy jest kobietą, czy mężczyzną ogląda się na co dzień w lustrze. Tak już niestety jest, że dostrzegamy w nim najczęściej to, co się nam nie podoba. U pań często są to rzęsy, które według nich są zbyt krótkie, lub za nie są tak gęste, jak by chciały. Na szczęście, dzisiaj sztuczne rzęsy, wyglądające niczym jak prawdziwe możemy dostać bardzo łatwo w gabinecie kosmetyczki, jak i sklepach stacjonarnych i internetowych. Dzięki nim uzyskamy przepiękną oprawę oczu, której nie powstydziłaby się matka natura!

Lepsze dni sztucznych rzęs

Już dawno minęły czasy, kiedy syntetyczne rzęsy były toporne i nienaturalne w wyglądzie! Wręcz przeciwnie, są coraz doskonalsze i czasami łatwo zapomnieć, że nie są one nasze własne! To samo można powiedzieć o klejach. Są bezpieczne i delikatne dla skóry, a jednocześnie odznaczają się niesamowitą trwałością. Przyjrzyjmy się dwóm różnych rodzajom rzęs, aby odpowiednio dobrać je do okazji.

Rzęsy na ważne okazje

Zacznijmy od tych, których zadaniem jest efekt WOW! Mowa tutaj o cieniutkich paseczkach z przytwierdzonymi do nic rzęsami. Najlepiej zdadzą się na imprezy i inne tego typu oficjalne okazje. Efekt, jaki uzyskamy, będzie bardzo, ale to bardzo widoczny, stąd też nie do końca nadaje się na co dzień. jednak to, co w nich najlepsze dopiero przed wami: są bardzo proste w używaniu. Możemy je same przykleić w zaciszu domowym, a po powrocie z gali, lub balu wystarczy je odkleić i włożyć do pudełeczka. Będą tak grzecznie czekać na swoją następną okazję.

Na co dzień

A co z okazjami mniej oficjalnymi? tutaj powinniśmy zwrócić naszą uwagę na zagęszczenie własnych rzęs za pomocą syntetycznych kępek (https://www.amazinglashes.pl/rzesy-kepki). W wyglądzie przypominają maluteńkie wachlarzyki i są świetnym pomysłem, gdy gęstość naszych własnych rzęs nie jest tak zadowalająca. Osiągnięty efekt będzie znacznie bardziej naturalny i utrzymuje się około tygodnia. Minusem jest to, że nie wykonamy zabiegu same – potrzebna będzie pomoc specjalistki, która zna się na rzeczy.

Podsumowanie

Jak widać, współczesna kosmetyka pozwala nam na praktycznie wszystko. Jeszcze nigdy zmiana wyglądu nie była tak łatwa, jak w obecnych czasach. Gdy odpowiemy sobie, czego szukamy, podejmiemy decyzję i nie bójmy się ryzykować. Bawmy się tym, jak wyglądamy!